Економісти BIS рекомендують 3 крипто політики

Економісти BIS рекомендують 3 крипто політики


Економісти BIS рекомендують 3 крипто політикиЕкономісти з Банку міжнародних розрахунків (BIS) рекомендували регуляторам у всьому світі прийняти три політики для боротьби з ризиками, пов’язаними з криптовалютами. «Влада тепер може розглянути різноманітні політичні підходи та водночас працювати над покращенням існуючої грошової системи в суспільних інтересах», — порадили вони.

Економісти BIS обговорюють криптовалютну політику

Минулого тижня Банк міжнародних розрахунків (BIS) опублікував бюлетень під назвою «Вирішення ризиків у криптовалюті: викладення варіантів».

Доповідь, написана економістами BIS Маттео Аквіліною, Джоном Фростом і Андреасом Шрімпфом, обговорює ризики, пов’язані з криптовалютами, і різні варіанти, доступні регуляторам і центральним банкам для вирішення цих ризиків.

Автори окреслили «три потенційні напрямки дій». Перший полягає в «забороні певної криптографічної діяльності». Інший варіант — «ізолювати криптовалюту від tradfi [традиційних фінансів] і реальної економіки». Третій — «регулювати сектор у спосіб, схожий на торгівлю». Однак у звіті уточнюється, що ці три варіанти не є взаємовиключними і можуть бути «вибірково поєднані для пом’якшення ризиків, пов’язаних з криптовалютною діяльністю».


Економісти BIS рекомендують 3 крипто політики

Економісти BIS рекомендують 3 нормативні політики для боротьби з крипто-ризиками

Зазначаючи, що криптовалютні ринки «пережили чудову серію бумів і падінь, які часто призводили до великих втрат для інвесторів», економісти BIS дійшли висновку, що «ці невдачі поки що не поширилися на традиційну фінансову систему чи реальну економіку». Проте вони попередили:

Немає гарантії, що вони не зроблять цього в майбутньому, оскільки defi (децентралізовані фінанси) і tradfi стають все більш переплетеними.

«Тепер влада може розглянути різноманітні політичні підходи та водночас працювати над покращенням існуючої грошової системи в суспільних інтересах», — підсумовується у звіті BIS.

#tags

BIS , bis bitcoin , bis crypto , bis криптовалюта , BIS економісти , крипто ризикиБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023