DMCC Crypto Center перевищив 500 компаній

DMCC Crypto Center перевищив 500 компаній


DMCC Crypto Center перевищив 500 компанійПрисутність понад 500 блокчейн-компаній і фірм Web3 у Криптоцентрі Dubai Multi Commodities Center (DMCC) свідчить про те, що попит на простір все ще дуже високий, йдеться в заяві. За словами генерального директора DMCC Ахмеда Бін Сулайема, «рекордно висока» загальна кількість нових реєстрацій компаній свідчить про ступінь «довіри» інвесторів до емірату.

Нова віха для DMCC

За даними Dubai Multi Commodities Center (DMCC), що базується в Об’єднаних Арабських Еміратах, попит на приміщення в його «Криптоцентрі» значно зріс, і це можна підтвердити понад 500 блокчейн-компаніями та компаніями Web3, які були зареєстровані в Криптоцентрі до кінця 2022 року. Зростання попиту на приміщення в центрі DMCC відбулося на тлі збільшення кількості зареєстрованих учасників на 23% порівняно з минулим роком: з 2485 у 2021 році до 3049 наприкінці 2022 року.

Коментуючи те, що вважається новою віхою для товарного центру, Ахмед Бін Сулаєм, виконавчий голова та генеральний директор DMCC, сказав :

Спираючись на сильний регіональний макроекономічний ландшафт, DMCC ефективно прискорював свою стратегію зростання протягом 2022 року, зосереджуючись на підтримці своїх компаній-членів у таких значущих секторах, як технології web3 і блокчейн, товари та світова торгівля. Безпрецедентна продуктивність цього року відображає прискорення зростання та підкреслює значну цінність, яку DMCC додає кожному зі своїх членів.

Генеральний директор також припустив, що «рекордно висока» кількість реєстрацій нових компаній цілком може вказувати на ступінь «довіри» інвесторів до емірату.

Тим часом Феріал Ахмаді, головний операційний директор (COO) DMCC, припустив, що його організація намагатиметься «зміцнити свою сильну позицію шляхом подальшого вдосконалення своїх послуг і пропозицій» і створювати нові альянси по всьому світу.

#tags

Ахмед Бін Сулаєм , Блокчейн , Криптоцентр DMCC , Феріал Ахмаді , довіра інвесторів , Web3Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023