Біткойн знову перевищить 50 000 доларів США

Біткойн знову перевищить 50 000 доларів США


Біткойн знову перевищить 50 000 доларів СШАЗа словами Ентоні Скарамуччі, біткойн може перевищити 50 000 доларів через кілька років, оскільки криптовалюти відновлюються після кошмарного року.

Засновник SkyBridge Capital сказав, що він очікує, що 2023 рік стане «роком відновлення» для цифрових активів. Він вважає, що це створить довгострокове зростання біткойнів, яке підніме ціну токена до 50 000-100 000 доларів.

«Ви ризикуєте, але ви також вірите в усиновлення», — сказав Скарамуччі CNBC на криптоконференції в Санкт-Моріці, Швейцарія, минулого тижня.

«Тож якщо ми правильно приймемо рішення — а я вірю, що ми це зробимо — це легко може стати активом від 50 000 до 100 000 доларів США протягом наступних двох-трьох років».

На початку 2023 року криптовалюти зросли, оскільки трейдери все більше очікують, що Федеральна резервна система пом’якшить значне підвищення процентних ставок, щоб приборкати інфляцію. Чим вищі ставки, тим привабливіше для інвесторів зберігати свої гроші на процентному ощадному рахунку, а не вкладати їх в активи.

Провідна криптовалюта біткойн цього року піднялася на 26% і торгується приблизно в 21 000 доларів, тоді як другий за величиною токен ефір підскочив вище 1500 доларів після стрибка на 29%.

Але це зростання не було настільки значним, щоб компенсувати втрати, зафіксовані криптовалютами у 2022 році.

Обидва біткоіни та ефір все ще впали більш ніж на 50% за останній рік. Підвищення процентних ставок і крах таких відомих компаній, як FTX і Celsius Network , вплинули на попит на криптовалюту.

Скарамуччі продовжував демонструвати віру в сектор, незважаючи на розпродажі. У понеділок він сказав, що інвестує власні гроші в новий крипто-стартап колишнього президента США FTX Бретта Гаррісона.

«Бретт, я пишаюся тим, що я інвестор у вашу нову компанію. Ідіть вперед. Не озирайтеся назад. Бажаю вам усього найкращого», — сказав Скарамуччі у відповідь на твіттер, де Гаррісон описав свій досвід роботи на криптобіржі, яка провалилася.Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023