Bitcoin Ethereum Технічний аналіз

Bitcoin Ethereum Технічний аналіз


Bitcoin Ethereum Технічний аналізEthereum впав у четвер, оскільки ринки криптовалюти продовжували реагувати на останні дані про роздрібні продажі в США. Продажі в Сполучених Штатах впали більше, ніж очікувалося, знизившись на 1,1% у грудні. Біткойн також знизився під час сьогоднішньої сесії, коли ціни впали нижче позначки в 21 000 доларів.

Bitcoin

Біткойн ( BTC ) опустився нижче позначки в 21 000 доларів у четвер, оскільки криптовалютні ринки впали після уповільнення показників роздрібних продажів у США.

Зниження призвело до того, що BTC /USD досяг внутрішньоденного мінімуму в $20 541,54 на початку сьогоднішньої сесії, щойно після чотиримісячного максимуму в $21 564,50.

З моменту розпродажу біткойн зараз, схоже, шукає точку підтримки, і ймовірним кандидатом є позначка в 20 500 доларів.


Bitcoin Ethereum Технічний аналіз

Технічний аналіз Bitcoin, Ethereum: ETH, BTC нижчі, роздрібні продажі в США повільні BTC /USD – щоденний графік Дивлячись на графік, падіння було дещо очікуваним, оскільки 14-денний індекс відносної сили (RSI) відстежувався поблизу дворічного максимуму в останні дні.

На момент написання індекс знаходиться на рівні 78,40, що трохи вище рівня 77,00.

Якщо відбудеться рух нижче цієї точки, ймовірно, що ведмеді BTC можуть підштовхнути ціни до зони 20 000 доларів.

Ethereum

Ethereum ( ETH ), який у середу піднявся вище 1600 доларів, також був у мінусі під час сьогоднішньої сесії, впавши до п’ятиденного мінімуму.

Після максимуму в 1602,11 доларів США в день стрибка, ETH /USD впав до дна в 1509,42 доларів раніше сьогодні.

В результаті цього кроку ETH впав до найнижчої точки з суботи, коли ціни досягли мінімуму в 1449 доларів.


Bitcoin Ethereum Технічний аналіз

Технічний аналіз Bitcoin, Ethereum: ETH, BTC нижчі, роздрібні продажі в США повільні

ETH /USD – денний графік

Згідно з графіком, цінова сила ETH також досягла рівня підтримки, причому RSI зараз коливається близько до дна на рівні 70,00.

Якщо імпульс продовжить тенденцію до зниження, наступним сигналом буде 10-денна (червона) ковзна середня, яка поки що залишається спрямованою вгору.

Якщо це станеться, продавці ефіріуму, ймовірно, будуть націлені на рух біля позначки в 1350 доларів.Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023