Білл Гейтс проти Metaverse і Web3 Tech

Білл Гейтс проти Metaverse і Web3 Tech


Білл Гейтс проти Metaverse і Web3 TechБілл Гейтс, співзасновник Microsoft, висловив свою думку щодо актуальності Web3, метавсесвіту та ШІ (штучного інтелекту), набору технологій, які сьогодні розробляються. Гейтс заявив, що штучний інтелект був «великою» революційною технологією, яку можна порівняти з тим, чим був Інтернет у 2000 році.

Білл Гейтс вважає штучний інтелект «революційним»

Білл Гейтс, один із співзасновників програмного гіганта Microsoft, висловив свою думку щодо стану та актуальності кількох нових технологій, які розробляються сьогодні.

У нещодавньому Reddit AMA Гейтс показав перевагу ШІ (штучному інтелекту) над іншими альтернативами, такими як Web3 і метавсесвіт, коли його запитали про актуальність цього набору технологій, що розробляються, і схожість, яку вони мали з Інтернетом на початку років.

Гейтс заявив :

AI є великим. Я не думаю, що Web3 був таким великим або що метавсесвіт сам по собі був революційним, але штучний інтелект є досить революційним.

Однак Гейтс заявив, що його заняття пішли в інших напрямках, оскільки він був більше зосереджений на інноваціях, таких як допомога вагітним жінкам знати, чи потрібна їм допомога в лікарні заздалегідь за допомогою ультразвукової техніки, і лікування захворювань, таких як недоїдання та анемія.

Microsoft і AI

Гейтс також висловив свій погляд на генеративний штучний інтелект, галузь інтелекту, яка може створювати власний контент, а не отримувати його з інших доступних робіт. З цього приводу Гейтс заявив :

Я дуже вражений швидкістю вдосконалення цих ШІ. Думаю, вони матимуть величезний вплив.

Мільярдер мав негативне бачення криптовалюти, попереджаючи в лютому 2021 року, що користувачі з меншими грошима, ніж Ілон Маск, повинні бути обережними, вкладаючи свої кошти в криптовалюту, а також пояснюючи, що це ґрунтується на «теорії більшого дурня» ще в червні. Він був більш позитивним щодо розвитку метавсесвіту, передбачаючи , що цифрові зустрічі перейдуть від 2D-зображень до 3D-віртуальних просторів ще в 2021 році.

Хоча Гейтс більше не пов’язаний з Microsoft, оскільки він покинув компанію ще в 2020 році, Сатья Наделла, нинішній генеральний директор компанії, здається, поділяє його думку. Повідомляється , що Microsoft планує інвестувати 10 мільярдів доларів в Openai, компанію, яка розробила популярного бота Chatgpt AI, що оцінить компанію в 29 мільярдів доларів.

Цей крок, який дозволить Microsoft отримати 49% акцій компанії, є сигналом того значення, яке організація надає сектору ШІ.

#tags

ai , білл ґейтс , Chatgpt , Crypto , generative ai , Metaverse , Microsoft , openai , satya nadella , Tech , Web3Більше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023