Авіакомпанія Vueling прийматиме криптовалюту

Авіакомпанія Vueling прийматиме криптовалюту


Авіакомпанія Vueling прийматиме криптовалютуVueling, недорога іспанська авіакомпанія, оголосила, що вивчає функціональність блокчейну та технології NFT (non-fungible token), щоб приймати криптовалюту як засіб оплати своїх послуг. Компанія заручилася допомогою Criptan, зареєстрованої іспанської криптовалютної біржі, і прагне відкрити цей варіант оплати для користувачів до 3 кварталу 2023 року.

Vueling для отримання платежів у криптовалюті

Vueling, одна з іспанських бюджетних авіакомпаній, яка виросла після скасування обмежень на подорожі через Covid-19, робить перші кроки до прийняття криптовалюти як плату за свої послуги. 14 січня компанія оголосила , що вивчає використання технології блокчейн і NFT, щоб дозволити клієнтам купувати квитки на літак за допомогою криптовалюти.

Для виконання цього завдання Vueling співпрацює з національною біржею Criptan, яка вже зареєстрована в Банку Іспанії, щоб служити платіжною компанією, яка обробляє та виконує замовлення клієнтів за допомогою криптовалюти. м Vueling заявляє, що цей крок перетворить її на першу недорогу авіакомпанію, яка прийме криптовалюту як засіб платежу в Європі. З цього приводу Хесус Монзо, менеджер з альянсів і дистрибуції Vueling, заявив:

Ця угода ставить нас в авангард нових технологій та інновацій, ще більше зміцнюючи нашу прихильність до наших клієнтів і пропонуючи найкращі та найдосконаліші інструменти та рішення на нашому веб-сайті.

Хорхе Соріано, генеральний директор Criptan, заявив, що компанія переконана, що запровадження крипто-платежів може покращити досвід користувачів, показавши клієнтам потенціал, який стоїть за впровадженням таких рішень.

Очікується, що функція буде доступна на веб-сайті авіакомпанії до 3 кварталу 2023 року, і вона використовуватиме технологію UATP , глобальну платіжну мережу для авіакомпаній, хоча компанія не вказала, які криптовалюти прийматимуться.

Авіакомпанії та крипто

Інші авіакомпанії вже запровадили крипто і навіть NFT як частину своїх роздрібних операцій. Однією з них є Flybondi, аргентинська авіакомпанія, яка оголосила , що у вересні 2022 року буде випускати квитки на літак як NFT, що дозволить користувачам продавати їх на вторинних ринках. У рамках цього альянсу компанія також прийматиме платежі в стейблкойнах, таких як USDC, використовуючи Binance Pay як партнера з обробки платежів.

Але ще до цього уряд Венесуели повідомив , що в жовтні 2021 року прийматиме кілька криптовалют як оплату авіаквитків, у тому числі національний токен petro.

#tags

авіакомпанії , Аргентина , Банк Іспанії , Blockchain , Criptan , Crypto , Європа , flybondi , Jesus Monzo , Jorge Soriano , NFTs , Petro , Spanish , UATP , USDC , Венесуела , vuelingБільше схожих статей на тему:
Крипто новини 2023


© HADCOINS.com 2023